Nasz zespół

Jesteśmy ekipą profesjonalistów, którzy czerpią przyjemność z wykonywanej przez nas pracy.

Łukasz Czywczyński

W pracy kieruję się zasadą, że najważniejszy jest pacjent i problem, z którym się u mnie pojawił. Moje 10 letnie doświadczenie zawodowe oraz dodatkowe kursy pozwalają mi celnie diagnozować oraz odpowiednio dobierać terapię. Techniki, których używam podczas pracy umożliwiają mi osiągnięcie szybkich efektów. Lubię wyzwania i cały czas chcę się rozwijać. Interesuję się rehabilitacją ortopedyczną, medycyną sportową ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych, leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa oraz rehabilitacją przed i po operacyjną a także wszelkimi innymi formami przeciążeń i uszkodzeń w obrębie układu ruchu człowieka. Wykonuję drenaż limfatyczny oraz terapię przeciwobrzękową. Poprowadzę również terapię pacjenta z problemami neurologicznymi, np. po udarze mózgu, w stwardnieniu rozsianym, z bólami głowy, zaburzeniami snu itp. Pacjentów po urazach, kontuzjach i ogólnie chcących rozpocząć lub wrócić do aktywności fizycznej zapraszam na treningi medyczne.

Ukończone kursy:

 • FDM (Fascial Distortial Model)
 • FDM Orto Sport
 • FDM Neuro
 • Totalna Terapia wg. Marka Purczyńskiego
 • Kinesiotaping
 • Terapia tkanek miękkich
 • Punkty spustowe
 • Drenaż limfatyczny
Łukasz Czywczyński – ZnanyLekarz.pl

Sylwia Redemann-Czywczyńska

fizjoterapeuta z 10 letnim stażem. Tytuł magistra zdobyła w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od lat związana z branżą medyczną. Kierowała wieloma zespołami interdyscyplinarnymi. W pracy z pacjentem wykorzystuje głównie techniki tkanek miękkich, ale pracą nad punktami spustowymi nie pogardzi. Często powtarza, że „nie bolało jak się robiło, to dla równowagi teraz musi trochę poboleć”. Z zamiłowania jest ergonomistą, z „zawodu” managerem.

Grzegorz Ślęczka

jest absolwentem fizjoterapii Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie Udzielał m.in. wsparcia fizjoterapeutycznego podczas Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w Anadzie (Portugalia) oraz pracował z wieloma sportowcami podczas różnych zawodów. Publikuje artykuły dla fizjoterapeutów z dziedziny fizjoterapii ortopedycznej i neurologicznej. Pracuje z pacjentami o profilu ortopedycznym oraz sportowym wymagającym ukierunkowanej terapii. Na podstawie szczegółowego wywiadu dobiera grupę testów diagnostycznych o odpowiedniej czułości i swoistości. Diagnostykę wspiera dodatkowo badaniem USG narządu ruchu. W swojej pracy stosuje terapię aktywną – w postaci różnych form ćwiczeń w zależności od jednostki chorobowej wraz z wykorzystaniem technik biernych w celu poprawy ruchomości i modulacji bólu. Wszystkie metody, które stosuje są oparte o naukową literaturę EBM (Evidence Based Medicine).

Grzegorz Ślęczka – ZnanyLekarz.pl

Małgorzata Olszewska

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją Fizjoterapia w  Sporcie oraz Dietetyka Sportowa. Instruktorka Fitness, Trener Personalny, Instruktorka Nordic Walking. Jej pasją jest biomechanika sportu i rehabilitacji oraz funkcjonalne, świadome podejście do aktywności fizycznej, dlatego tak ważna w jej pracy jest wnikliwa, regularna ocena i analiza stanu układu ruchu.

Małgorzata Olszewska – ZnanyLekarz.pl


Michał Uściłko

Instruktor i trener pływania, trener personalny. Masażysta z holistycznym podejściem do organizmu człowieka jako „całości”. Fascynuje go tradycyjna medycyna chińska oraz naturoterapia. Studiował Inżynierię Biomedyczną na białostockiej politechnice. Wolny czas uwielbia spędzać na łonie natury, a w szczególności ceni sobie miejsca w pobliżu morza oraz jezior. Na zajęcia nauki pływania trafił w 2 klasie szkoły podstawowej, a już niedługo po tym basen stał się jego drugim domem. Trenował pływanie przez 13 lat. Podczas swojej kariery zawodniczej, dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości osiągał sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej, między innymi zdobywał medale Mistrzostw Polski. Oprócz pływania i masażu interesuje się motoryzacją, ekonomią i ratownictwem wodnym, gdzie również posiada kilkuletnie doświadczenie. Do każdego ze swoich podopiecznych podchodzi indywidualnie, pomaga w dążeniu do wyznaczonych celów, przywraca uśmiech na twarzy, motywuje oraz przekazuje mnóstwo dobrej energii.

Marcelina Kaszyńska

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii w sporcie. Już w trakcie studiów zaczęłam poszerzać swoją wiedzę na rożnych kursach i warsztatach, ale na tym nie poprzestałam i wciąż się rozwijam. Świetnie się czuje w terapii zespołów bólowych kręgosłupa oraz w terapii mięśniowo-powięziowej. Zajmuje się również diagnostyką i terapią stawu skroniowo-żuchwowego. Czerpię satysfakcję ze swojej pracy, gdy widzę uśmiech oraz ulgę pacjenta po wykonanym zabiegu.

Kinga Krawiec

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej, opiece okołoporodowej oraz fizjoterapii ortopedycznej. Jestem zakochana w swoim zawodzie, który opierając się na pracy z drugim człowiekiem w procesie rehabilitacji pozwala mi na realizację siebie – swojej potrzeby pomocy drugiej osobie, pasji szerzenia wiedzy oraz edukacji innych osób. Moim celem zawodowym jest pomoc kobietom w każdym wieku i na każdym etapie ich życia w obszarze fizjoterapii kobiecej. Mój zawód jest równocześnie moja ogromną pasją co owocuje nieustanna potrzebą kształcenia się i zdobywania wiedzy . Do pacjentów i problemów z którymi przychodzą staram się podchodzić holistycznie.

Ukończone kursy:

 • Blizna – terapia kompleksowa
 • Fizjoterapia uroginekologiczna kobiet w ujęciu holistycznym: praca z kobietą po porodzie
 • Fizjoterapia uroginekologiczna kobiet w ciąży
 • Kompleksowa fizjoterapia w uroginekologii
 • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej (PTUG)
 • Rozstęp mięśnia prostego brzucha – terapia kompleksowa
 • Terapia wisceralna
 • Techniki tkanek miękkich – Terapia Manualna Rakowskiego
 • Terapia manualna w dolegliwościach bólowych i dysfunkcji kończyn
 • Badanie, diagnostyka i leczenie dysfunkcji szyjnego oraz piersiowego odcinka kręgosłupa
 • Assisted Soft Tissue Manipulation (IASTM)

Dołącz do naszego Newslettera

Aby otrzymywać darmowe informacje na temat rozwoju fizycznego nie tylko w pracy, ale i w życiu.

Pamiętaj, szanujemy Twoją prywatność i nie spamujemy.  Kontakt

  Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

  Rehamove Wellness dla Firm +48 796 938 073
  Rehamove Clinic +48 690 886 448
  kontakt@rehamove.pl Napisz do nas
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności

  Łukasz Czywczyński - ZnanyLekarz.pl

  This will close in 0 seconds